Підвищення кваліфікації за програмою впровадження БКДО
З 31 березня до 21 травня 2021 року тривало навчання за програмою підвищення кваліфікації щодо оновленого Базового компонента дошкільної освіти. До вебінарів, (всього 16), організованих Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти за участі авторського колективу розробників Державного стандарту дошкільної освіти долучилися 100 учасників, серед яких науково-педагогічні працівники, фахівці Центрів професійного розвитку, методисти відділів дошкільної освіти обласних/міських інститутів післядипломної освіти, а також педагогічні працівники закладів дошкільної освіти.
У посібнику вміщено матеріали досвіду роботи "Використання інтерактивних мережевих технологій-блогів, як невід'ємного елементу формування професійної компетенції педагогів НУШ", який посів I місце у номінації "Технології управління": секція "Управлінські технології" та "Інтерактивне середовище"
Учитель як менеджер
НУШ – результат групової взаємодії відпрацювання
технології проєктного менеджменту.
Запропонована
книжка — довідник, який допоможе ознайомитися зі змінами в українській сучасній
освіті, нормативно-правовою базою реалізації Концепції НУШ, освітніми проєктами й програмами. У посібнику значну увагу зосереджено на
проблемах створення сучасного освітнього середовища, інклюзивного простору,
роботи з батьками, подано банк технологій НУШ. Серія
«Бібліотека «Шкільного світу», 2019.
Тренінг регіональних тренерів "Нова українська початкова школа: управлінський аспект" , квітень 2019
02 по 06 квітня 2019 року в КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» здійснювалася підготовка регіональних тренерів, які забезпечуватимуть проведення тренінгів «Нова українська початкова школа: управлінський аспект» для керівних кадрів Запорізької області. Тренерські навички розвиваються та вдосконалюються.
Тренінг регіональних тренерів, які здійснюють супервізію закладів освіти щодо впровадження Концепції "Нова українська школа" , грудень 2018
Проходження тренінгу та отримання сертифікату на участь у супервізії закладів освіти щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» дає можливість розвитку умінь, навичок, ціннісних орієнтацій професійної діяльності як вчителів, так і тренера. Навчання було змістовним, цікавим, Опанування ролі наставника як об`єктивного спостерігача і конструктивного помічника потребує переосмислення власних професійних методичних стереотипів.
Тренінг регіональних тренерів з упровадження Концепції "Нова українська школа", листопад 2017
Завершено підготовку регіональних тренерів щодо впровадження Концепції "Нова українська школа" в закладах початкової освіти Запорізької області. Включення до команди тренерів Нової української початкової школи стало визначною професійною подією! Цікавим та корисним було спілкування із заступником Міністра освіти і науки України П.К. Хобзеєм й очильниками освіти ДОН Запорізької облдержадміністрації Т.Я.Озеровою та В.В.Хіврич, які висвітлили питання реформування освіти та відповіли на питання майбутніх тренерів.
Ура! Мені вдалося подолати мережевий рубікон! Результатом проходження дистанційного курсу "Блогинг: від А до Я" став блог "Агенція НУШ". Я вдячна тьютору Microsoft Innovative Educator Expert Топчій Ірині Вікторівні за професійну підтримку у створенні блогу.
Дякую, Світлано Леонидівно! Ви створили дійсно якісний, цікавий і дуже корисний ресурс!
ВідповістиВидалитиІрино Вікторівно! Ваша думка та оцінка для мене дуже важливі!
Видалити