Технології НУШ

       Реформи в освіті: досягнення, проблеми, перспективи...
           Перше  вересня –  це день, з якого починається дорога  в майбутнє для кожного з нас, день великих  надій та сподівань дітей, їхніх батьків та вчителів. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, пізнання нового та невідомого.
Зміни зачеплять усі школи України! Дивіться, що тепер чекає наших здобувачів освіти  з 1 вересня? А нововведення ось такі: скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, столичні учні перейдуть на мультипрофільне меню, яке нагадує шведський стіл, учні 1-4 класів зобов’язані носити світловідбиваючі жилети в темний час доби по дорозі в школу, батьки будуть мати право  подати заяву в адміністрацію школи, щоб перевести дитину на домашнє навчання, запроваджується мережева форма навчання з залученням фахівців з гурткової роботи. Відтепер оцінки учня – це його особиста інформація, яку вчитель не має права оголошувати на весь клас. Скасують і дошки пошани для відмінників. Діти  різні, і здібності у них теж різні, кожен талановитий по-своєму.
       Успішні кроки та дії закладів освіти Олександрівського району відображено у медіа продукті на серпневій конференції керівників освітніх закладів.
.
Детальніше 


Інноваційні технології Нової української школи
          Сучасна українська система освіти не вперше на шляху свого докорінного реформування та оптимізації. Концепцією Нової української школи та нового Закону про освіту визначено ключові засади глобальної реформи освітньої сфери, Що ж чекає на вчителів початкових класів у контексті можливостей застосування ними передових педагогічних ідей, інноваційних технологій та методик навчання в початковій освіті? Перш ніж відповісти на це питання, окреслимо ключові аспекти діяльності вчителів-початківців у світлі вимог та рекомендацій Нової української школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар