Онлайн-студія творчого розвитку "Сучасні оздоровчі практики в ЗДО. Фітнес" - формат для педагогів, які гнучкі до змін, в яких сформовані механізми новаторського мислення та дій, які бачать сучасних дітей, розуміють їхні потреби та бажають їх задовольняти. До заходу долучилися 27 педагогів: фізінструктори, вихователі-методисти, вихователі. Що таке фітнес? Слово модне і на слуху. Дитячий фітнес – це добре продумана дитяча фізкультура під спеціальну музику з використанням різноманітного обладнання. Накопичений досвід Малькут Іванни Сергіївни, фізінструктора закладу дошкільної освіти №182 «Щасливе дитинство», дозволив вибудувати систему використання елементів фітнес-технологій та збагатити зміст фізкультурно-оздоровчої роботи. Технологія дає можливість проявляти творчість, активність та ініціативність.
Детальніше
ЯКІСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА#СУЧАСНІ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА#МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕНСИВ#
ECERS – методика, зосереджена на умовах для розвитку дитини, навколо інтересів якої побудоване оцінювання. Використання шкали ECERS 3 надасть можливість підвищити якість освітнього процесу, а саме:
ü сприяти
індивідуалізації освіти;
ü урізноманітнити види
діяльності дітей у дитсадку;
ü покращити комунікації
вихователів з дитиною;
ü підвищити значення середовища, в якому розвивається дитина.
Вивченню та опрацювання цієї методики присвячено засідання РМЦ дошкільної освіти Олександрівського району. Чорна Г.Б., вихователь-методист закладу дошкільної освіти №55, провела моніторингове дослідження освітнього середовища в групі дітей молодшого дошкільного віку, визначила сильні та слабкі сторони освітнього процесу, використовуючи інструменти методики ECERS. Отримані результати та набутий досвід сприяють, на її думку, визначати напрями як професійного розвитку педагогів, так і організації освітнього середовища у відповідності до оновленого БКДО.
Навчальний курс «Використання сервісів Google для ефективного корпоративного спілкування».
Володіння
новими інформаційними технологіями допоможуть педагогу почувати себе комфортно
в нових соціально економічних умовах. Учасники курсу: 27 педагогів закладів дошкільної освіти Олександрівського району. Мета курсу: оволодіння вміннями ефективно використовувати сучасні сервіси, вдосконалення своїх
вмінь і навичок у їх практичному використанні. Google сервіси надають не лише можливість працювати
безкоштовно з веб-додатками, а ще й активно використовувати їх в професійній
діяльності. Практичні використання в діяльності створює умови для
модернізації процесу освіти і виховання, методичній роботі та управлінні. Що в свою чергу економить багато часу, дозволяє
працювати віддалено та спонукає до саморозвитку та самоосвіти.
З 13 листопада 2020 розпочато п’яти тижневий дистанційний курс для педагогів дошкільної освіти Олександрівського району. Мета курсу: опанування інструментами опосередкованої взаємодії учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій. На курс зареєструвалися 16 педагогів, по одному представнику від закладу. Програма курсу включає чотири навчальні заняття з обов’язковим виконанням практичних завдань. Тренер Самбор Наталія Петрівна, вихователь СДНЗ №36
Кожний сучасний заклад за своєю філософією повинен бути інклюзивним. Це означає готовність у будь-який час прийняти кожну дитину, прагнучи створити максимально сприятливе середовище для розвитку її потенціалу. Семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів ЗДО проведено в дошкільному закладі №182. Мета заходу: підвищення методичного та практичного рівнів управлінської компетентності керівників щодо розвитку та впровадження інклюзивної освіти в ЗДО.
Докладніше
Тренінг "Ранкові зустрічі: обєднання спільноти"
Розвивати різноманітні соціальні та навчальні навички, поєднуючи соціальний, емоційний, інтелектуальний розвиток кожної дитини, сприяють сучасні освітні практики. Педагогам необхідно володіти прийомами моделювання демократичної поведінки та формувати спільноту групи. Вихователі дошкільних закладів №3, 19, 25, 98, 108, 130 ознайомилися з особливостями проведення ранкової зустрічі інтерактивно та невимушено.
Докладніше
Педагогічний тренінг "Особливості учіння 6-ти річних дітей в умовах Нової української школи. Наступність в організація освітнього середовища"
Як забезпечити наступність ланок освіти у час змін? Всі, хто намагається бути в курсі реформи, мають доступ до величезного обсягу інформації, яка стосується реформи у Україні. Розуміння особливостей учіння 6-ти річних дітей в умовах НУШ педагогами-партнерами (вчителями та вихователями) важливо для забезпечення наступності.
Педагогічний тренінг «Особливості учіння 6-ти річних дітей в умовах Нової української школи. Наступність в організація освітнього середовища» для вихователів-методистів, завідувачів малокомплектними закладами відбувся 23.01.2019 році в ЗДО №130.
Учасники заходу актуалізували рекомендації листа МОНУ «Щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової ланок освіти» від 19.04.2018 №1/9-249, прослухали відео виступи науковців – учасників серпневої веб конференції «Учені НАПН України-українським вчителям», 27-29 серпня 2918 року стосовно наступності у змісті державних стандартів освіти, програм та підходів, ознайомилися з поняттям «нове освітнє середовище», принципами його створення в 1 класі, як ефективного засобу комунікації, розробленими н основі сучасних теоретичних підходів і практики
Детальніше
Лекція-діалог "Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку"
Увага Всім зацікавленим!До Вашої уваги матеріали воркшопу "Діти нового покоління - як зрозуміти і взаємодіяти", який проведено 20.09.2018 року в ЗДО №164 (тренер Береза Т.С., практичний психолог).
Детальніше
Серпневі студії 2018
Тематика засідання РМЦ дошкільної освіти присвячена обговоренню актуальних питань розвитку освітнього середовища, програмно-методичного забезпечення, вдосконалення освітнього процесу у поточному навчальному році.
Детальніше
Дякуємо!!!
ВідповістиВидалитиДуже дякую за корисні посилання
ВідповістиВидалитиДякую за допомогу та супровід, дуже вчасно та необхідно
ВідповістиВидалитиЗмістовно! Актуально! Сучасно та професійно!!
ВідповістиВидалити